Érd állásajánlatok

Autószerelő: Érd Kwik Fit szervíz

Hamarosan megnyíló új Kwik Fit szervizünkbe keresünk autószerelő kollégákat!

Küldje el önéletrajzát:
farkas.d@kwikfit.hu

Főbb feladatok, munkák:

  • autószerelői feladatok ellátása a Kwik Fit értékek és munkafolyamatok alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség

  • nem szükséges szakmai tapasztalat autószerelői pozícióban (pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk!)

  • ügyfél orientált hozzáállás

  • megbízhatóság

  • mosolygós, lendületes, pozitív, nyitott személyiség

Amit kínálunk:

  • Átképzési lehetőség mezőgazdasági gépszerelő szakmából
  • Versenyképes, biztos és bejelentett fizetés
  • Képzések
  • Hosszú távú munkalehetőség fejlődési, előrelépési lehetőség dinamikusan fejlődő vállalatnál

Szükséges végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Érd