Egyedülálló kialakítása, erőmű és teljesítménye miatt a Tesla Cybertruck jelentős előrelépés a kisteherautók számára. A csúcstechnológiájú funkciók integrálásával a rakománykapacitás és a nagy teherbírású képesség hagyományos pickup-erősségeivel, a Cybertruck jól eladta a kiadását, és jó véleményeket kapott. A többi Tesla -autóhoz hasonlóan a Cybertruck is ismert sebességéről és gyorsulásáról is ismert, erős elektromos motorok és fejlett hajtáslánc miatt. Gyors teherautóként várható a Cybertruck sebesség-összehasonlítás, beleértve a Dodge Hellcat, a több Dodge jármű nagy teljesítményű változatát. De függetlenül attól, hogy melyik Hellcat ellenzi, a Cybertruck lassabb sebességgel rendelkezik.
A CyberTruck hosszú távú változatának teljesítményének specifikációi 845 lóerőt tartalmaznak, 11 000 font vontatási kapacitást, 112 km / h sebességet és nulla-hatvanidőt adva 6,2 másodperc. A Hellcat Trim a Challenger, a Charger és a Dodge Durango számára elérhető. Ezzel szemben a Hellcats teljesítmény -statisztikái a következők: az eredeti Challenger Hellcat 2015 -ben kiadott V8 motorral, amely 707 lóerővel, 199 mph maximális sebességgel és 3,6 másodpercre volt, nulla -hatvanszor.
Következő a Charger Hellcat, amelynek utolsó gyártási éve 2023-ban volt, és végleges változata, a Redeye nevű V8-at, amely 797 lóerőt, 203 MPH legnagyobb sebességet és 3,5 másodperces nulla-hatvan időt adott. Mindazonáltal, mivel mind a töltő, mind a kihívó autók, a Hellcat Durango SUV közelebb lehet a Cybertruck számára. Először 2021-ben vezettek be, a Durango Hellcat verzió egy teljes méretű SUV, amelyet egy 6,2 literes V8 üzemeltet, 710 lóerőt kiszorítva, így 180 km / h sebességgel és nulla-hatodik idővel 3,5 másodperc.
Gyors és gyors kisteherautó
Amint az a három Hellcat teljesítményadataiból kiderül, a standard Cybertruck mind a gyorsulási idő, mind a legnagyobb sebesség mellett veszít. Van azonban egy magasabb szintű, erőteljesebb, a Cyberbeast nevű Cybertruck verziója, amelynek jobb specifikációi vannak. A négykerék-meghajtó és a hosszú távú burkolatokkal együtt elindított Cyberbeast hárommotoros kialakítású, amely 845-re dobja a lóerő-besorolást, amely 245 lóerővel rendelkezik, mint a szokásos verzió. Ez ezután 11 000 font vontatási kapacitást, 2,6 másodperces nulla-hatvan gyorsítási időt és 130 mph sebességet ad.
A CyberBeast javított teljesítményfigurái költségekkel járnak, mivel a CyberBeast tartomány csak 320 mérföld, 40 mérföldnyire kevesebb, mint a belépő szintű változat, és 20 000 dollárral drágább, mint a középszintű, négykerék-meghajtású modell. A 2,6 másodperces nulla-hatodik idővel a Cyberbeast gyorsabb, mint az összes Hellcat modell, de lassabb sebességgel rendelkezik. Fontos szem előtt tartani, hogy különbség van a sebesség és a gyorsulás között, mert a sebesség az, hogy a jármű milyen gyorsan mozog, míg a gyorsulás az, hogy a jármű milyen gyorsan felgyorsul.
A modell felállásán belül a Tesla valójában egy autóval rendelkezik, amely megfelel az összes Hellcat modellnek. A 2020-ban kiadott nagyteljesítményű Tesla Model S Plaid felmenetele és lépést tart bármilyen Hellcat-szal, bármilyen módosítás nélkül. A nulla-hatvan időtartam 1,99 másodperc és a 200 mph legnagyobb sebességgel 3 mph lassabb lehet, mint a leggyorsabb Hellcat töltő, de 1,5 másodperc gyorsabb. Kizek teherautóként a Cybertruck lassú a speciális változatos autókhoz képest, de ha más teherautókkal mérik, a Cybertruck mind a leggyorsabb, mind a leggyorsabb.